Bošina servis - mazda dealer - Reference

Reference

Spokojený zákazník

Jméno: Doc.PaedDr. Jiří Rychtera, Ph.D
Datum: čen 2, 2017
Perex: Před 11 lety jsem se rozhodli zakoupit osobní automobil a vzhledem k velmi široké nabídce na trhu padla volba, po dlouhotrvajícím vyhledávání na internetu, na vůz Mazda 3. Nebudeme vyjmenovávat důvody našeho rozhodnutí, protože naším záměrem není hodnocení typu vozu (jsme normální spotřebitelé bez speciální odbornosti v oblasti automobilů, přesto i toto hodnocení by vyznělo pozitivně), ale chceme se zabývat především formální stránkou vlastního prodeje a také následné servisní péče a spolupráce s firmou zajišťující tyto záležitosti. ...
Reference: Před 11 lety jsem se rozhodli zakoupit osobní automobil a vzhledem k velmi široké nabídce na trhu padla volba, po dlouhotrvajícím vyhledávání na internetu, na vůz Mazda 3. Nebudeme vyjmenovávat důvody našeho rozhodnutí, protože naším záměrem není hodnocení typu vozu (jsme normální spotřebitelé bez speciální odbornosti v oblasti automobilů, přesto i toto hodnocení by vyznělo pozitivně), ale chceme se zabývat především formální stránkou vlastního prodeje a také následné servisní péče a spolupráce s firmou zajišťující tyto záležitosti.

Živě si vybavujeme ten okamžik z roku 2006, kdy na náš telefonát přišla odpovídající reakce – „přijeďte, určitě si u nás vyberete a dohodneme se na dalších požadavcích“. Od tohoto okamžiku začala a jsme potěšeni, že stále trvá, dlouholetá spolupráce. Spolupráce v dobách bezproblémových – nákup a servis vozů, ale i v dobách s komplikacemi, které provázejí například opravy vozů či situace po havárii. VŽDY jsme se setkali s ochotou pomoci a nabídkou řešení dané situace, ať už to bylo ze strany vedení firmy nebo vedoucího servisu či vedoucího prodeje. Neznámé jsou nám situace, kdy by došlo k odmítnutí nějakého požadavku, jako samozřejmost se jeví v případě potřeby odvoz z kolínského nádraží (servis leží cca 6 km od Kolína) nebo zapůjčení náhradního vozu při dlouhodobějších opravách. Rádi sdělujeme všem případným klientům firmy, kterou najdete na internetu pod adresou www.bosina.cz, že po tolika letech spolupráce bychom obtížně hledali nějaká negativa a s potěšením se mezi pracovníky firmy vracíme.

Zpět na reference